Lovesome FCI - domowa hodowla OWCZARKÓW SZETLANDZKICH (Sheltie)

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: lubelskie
Data: 2012-11-13, 09:27:53

Domowa hodowla owczarków szetlandzkich zwanych pieszczotliwie SHELTIE. Inna potoczna nazwa tej rasy to "mini collie", a to z uwagi na wielkie podobieństwo do więszych kuzynów. Sheltie to małe, długowłose pieski (ok.35 - 37 cm wzrostu) o wielkich sercach i niesamowitych charakterach. To jedna z najbardziej inteligentnych ras. Uwielbia bliskość człowieka i ma dobry kontakt z nim, doskonale się szkoli. Z psami tej rasy można z powodzeniem ćwiczyć agility, posluszeństwo, taniec z psem, freesbe, czy uczestniczyć w każdej dziedzinie życia i sportu, gdzie wykorzystywane są psy. Psy tej rasy dobrze czują się zarówno w towarzystwie małych dzieci, jak i innych zwierząt. Są niekonflitkowe z otoczeniem. Warto też dodać, ze ich długa sierść nie sprawia problemów.
Kilka naszych psów pracuje w dogoterapii. Mamy psy o doskonałych charakterach. Większość naszej hodowli opiera się na psach importach lub zagranicznych kryciach w najlepszych zagranicznych hodowlach. Szczenięta od nas i po naszch psach mieszkają w wielu krajach Europy. 
Nasza hodowla skupia kilka osób ściśle współpracujących ze sobą. Wszystko po to, by psy miały jak najlepsze warunki do zycia. Chcemy też zapewnić jak najlepsze warunki odchowu i socjalizacji dla szczeniąt.  Psy to nasza miłość.
Nasze psy są nie tylko piękne, ale też mają wiele zwycięstw i tytułów. U nas mieszka najbardziej utytułowany sheltie (21 tytułów Championa z róznych krajów).
Więcej o nas i naszych pięknych psach na www.sheltie.com.pl - zapraszamy.

Int.Ch.,MultiCh,MultiGrandCh, MultiClubCh, MultiJ.Ch. MerlinIntCh.,MultiCh., Multi J.Ch. Quashee OPERATION CHAOSCh.PL,MultiJ.Ch,Zwyc.EurŚr.Wsch. Lovesome DUKE OF DREAM-LAND
tel. 501 373 115
Wyślij Odpowiedź